TWÓJ OWOC Sp. z o.o.
Wichradz 32A
05-660 Warka
www.twojowoc.pl

Twój Owoc Sp. z o.o. jest firmą związaną z polskim rynkiem sadowniczym od wielu lat. Łączy 29 wiodących producentów owoców z Mazowsza – największego w Europie zagłębia sadowniczego. Nasi sadownicy to ludzie z bogatymi tradycjami i doświadczeniem w branży, którzy dysponują wiedzą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, podążają za nowoczesnymi trendami i regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. W efekcie, nasi Klienci otrzymują owoce najwyższej jakości – o tradycyjnym smaku i wyrazistym zapachu.

Specjalizujemy się w uprawie jabłek. W nowoczesnym obiekcie sortowni możemy przygotować do dystrybucji 20 000 ton rocznie (100 ton dziennie). Owoce eksportujemy do krajów UE – Francji, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, jak również do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Indii i Algierii. Nasza firma spełnia normy jakościowe HACCP. Dodatkowo, wdrożyliśmy certyfikaty BRC, IFS oraz system bezpieczeństwa w rolnictwie GLOBAL GAP. Próbki owoców są systematycznie badane przez Instytut Ogrodnictwa pod kątem pozostałości po środkach ochrony roślin.

Applex

Z grupą związanych jest 26 sadowników. W sadach udziałowców 95% stanowią jabłonie: m.in.‘Idared’, ‘Jonagold’ i jego sporty, ‘Šampion’, ‘Gala’, Red Jonaprince®,Gloster, Red Chief®, ‘Golden Delicious’, ‘Mutsu’ i ‘Ligol’.

więcej >>
Sadeks

S. P. SADEKS powstała w 2004 roku. Zrzesza ona kilkunastu producentów owoców z gminy Sadkowice. Do naszej produkcji używamy najnowszych maszyn i środków co sprawia że nasze owoce są najwyższej jakości.

więcej >>
Polsad

Spółdzielnia Sadownicza „POLSAD” w Lewiczynie, zrzesza obecnie 22 udziałowców, których od wielu lat łączy wspólna pasja i zamiłowanie do produkcji owoców metodą integrowaną.

więcej >>
Twój owoc

Notre entreprise respecte les normes de qualité HACCP. Nous avons obtenu les certifications BRC, IFS et Global Gap dans le domaine de la sécurité alimentaire. Des échantillons de nos fruits sont régulièrement contrôlés par l'Institut de l'horticulture.

więcej >>