Oferta produktowa


Appolonia to największy producent jabłek w Polsce. Wysokiej jakości jabłka z Polski takie jak np. Gala, Golden, eksportujemy do całej Europy, Afryki i Azji. Świeże jabłka z polskich sadów o najwyżej jakości pakujemy w bushel, kartony czy skrzynki drewniane.

Świeże jabłka z Polski klasy premium takie jak Gala Royal, Gala Must, Golden Delicious, Red Delicious, Jonagold, Jonagored, Idared, Ligol, Red Jonaprince, Szampion, Gloster pakujemy w kartony luz 13 kg, podwójna wytłoczka 13 kg i 8 kg, pojedyncza wytłoczka 4 kg, 6 kg i 7 kg, bushel 18 kg, skrzynka drewniana 13 kg, tacki 4, 6 i 8 szt, torby 1–3 kg

W swojej ofercie Appolonia posiada szeroki wachlarz produktów by móc zadowolić każdego klienta. Można wśród nich znaleźć najlepsze jakościowo owoce takie jak jabłka oraz sezonowo: gruszki, wiśnie, czereśnie, śliwki i borówki. Nasze owoce pochodzą z największego sadu Europy jakim jest Mazowsze. Unikalne warunki mikroklimatyczne pozwalają na produkcję w tym rejonie prawdopodobnie najsmaczniejszych owoców na świecie.

Dzięki posiadaniu technologii właściwej do obierania owoców możemy zaproponować również jabłka obierane.

Oferta produktowa

Projekt Appolonia Sp. z o.o. to nowa jakość przygotowania polskich owoców. Wysoką elastyczność co do wymagań klienta łączymy ze znacznymi mocami produkcyjnymi. Pozwala nam to na zaspokajanie zapotrzebowania klientów z całego świata. Obecnie konsorcjum Appolonia jest jednym z największych podmiotów w Europie zajmującym się produkcją i sprzedażą jabłek. Zrzeszamy producentów zajmujących się uprawą owoców od pokoleń w najbardziej naturalnych warunkach w Unii Europejskiej.


Zapraszamy do współpracy!

Kontakt