Oferta produktowa


W swojej ofercie Appolonia posiada szeroki wachlarz produktów by móc zadowolić każdego klienta. Można wśród nich znaleźć najlepsze jakościowo owoce takie jak jabłka oraz sezonowo: gruszki, wiśnie, czereśnie, śliwki i borówki. Nasze owoce pochodzą z największego sadu Europy jakim jest Mazowsze. Unikalne warunki mikroklimatyczne pozwalają na produkcję w tym rejonie prawdopodobnie najsmaczniejszych owoców na świecie.

Dla naszych klientów przygotowaliśmy ofertę soków owocowych oraz puree. Dzięki posiadaniu technologii właściwej do obierania owoców możemy zaproponować również jabłka obierane.

Projekt Appolonia Sp. z o.o. to nowa jakość przygotowania polskich owoców. Wysoką elastyczność co do wymagań klienta łączymy ze znacznymi mocami produkcyjnymi. Pozwala nam to na zaspokajanie zapotrzebowania klientów z całego świata. Obecnie konsorcjum Appolonia jest jednym z największych podmiotów w Europie zajmującym się produkcją i sprzedażą jabłek. Zrzeszamy producentów zajmujących się uprawą owoców od pokoleń w najbardziej naturalnych warunkach w Unii Europejskiej.


Zapraszamy do współpracy!

Kontakt