Twój Owoc

/ 20.10.2011

TWÓJ OWOC Sp. z o.o.
Wichradz 32A
05-660 Warka
www.twojowoc.pl

Twój Owoc Sp. z o.o. jest firmą związaną z polskim rynkiem sadowniczym od wielu lat. Łączy 29 wiodących producentów owoców z Mazowsza – największego w Europie zagłębia sadowniczego. Nasi sadownicy to ludzie z bogatymi tradycjami i doświadczeniem w branży, którzy dysponują wiedzą, przekazywaną z pokolenia na pokolenie, podążają za nowoczesnymi trendami i regularnie podnoszą swoje kwalifikacje. W efekcie, nasi Klienci otrzymują owoce najwyższej jakości – o tradycyjnym smaku i wyrazistym zapachu.

Specjalizujemy się w uprawie jabłek. W nowoczesnym obiekcie sortowni możemy przygotować do dystrybucji 20 000 ton rocznie (100 ton dziennie). Owoce eksportujemy do krajów UE – Francji, Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Irlandii, jak również do Rosji, Ukrainy, Białorusi, Indii i Algierii. Nasza firma spełnia normy jakościowe HACCP. Dodatkowo, wdrożyliśmy certyfikaty BRC, IFS oraz system bezpieczeństwa w rolnictwie GLOBAL GAP. Próbki owoców są systematycznie badane przez Instytut Ogrodnictwa pod kątem pozostałości po środkach ochrony roślin.

Appolonia

W swojej ofercie Appolonia posiada szeroki wachlarz produktów by móc zadowolić każdego klienta. Można wśród nich znaleźć najlepsze jakościowo owoce takie jak jabłka oraz sezonowo: gruszki, wiśnie, czereśnie, śliwki i borówki.

View
Applex

Z grupą związanych jest 26 sadowników. W sadach udziałowców 95% stanowią jabłonie: m.in.‘Idared’, ‘Jonagold’ i jego sporty, ‘Šampion’, ‘Gala’, Red Jonaprince®,Gloster, Red Chief®, ‘Golden Delicious’, ‘Mutsu’ i ‘Ligol’.

View
Sadeks

S. P. SADEKS powstała w 2004 roku. Zrzesza ona kilkunastu producentów owoców z gminy Sadkowice. Do naszej produkcji używamy najnowszych maszyn i środków co sprawia że nasze owoce są najwyższej jakości.

View
Polsad

Spółdzielnia Sadownicza „POLSAD” w Lewiczynie, zrzesza obecnie 22 udziałowców, których od wielu lat łączy wspólna pasja i zamiłowanie do produkcji owoców metodą integrowaną.

View
Twój Owoc

Nasza firma spełnia normy jakościowe HACCP. Dodatkowo, wdrożyliśmy certyfikaty BRC, IFS oraz system bezpieczeństwa w rolnictwie GLOBAL GAP.

View

Comments are closed.